Germicidal Lamps PROLUX G®

Germicidal Lamps PROLUX G®: Germicidal UVC technology is the best method for sterilizing bacteria, fungi, and viruses. UV germicidal technology is easy to operate and maintain. Germicidal lamps are used to sterilize workspaces and tools used in laboratories and medical facilities. Germicidal lamps are used to kill microorganisms. UV Germicidal is environmentally friendly and chemical free.

M30W/A/SPH01: mobile, fans with timer

M30WSPH01: mobile with timer

Mattress "TESSERA"

Mattress "TESSERA": (size 200x90x12 , others to order)

Vysokoelastický komfortný matrac s objemovou hmotnosťou 45 kg/m3, odpor proti stlačeniu 4,2 kPa, okraje sú posilnené hranolom z tvrdenej peny.

Všetky hmotnostné kategórie až do 150 kg, výborne spĺňa antidekubitný efekt, odľahčuje tlakové body v mieste dotyku.

Zdravotný poťah 155 g/m2, paropriepustný, nevyvoláva potenie, antibakteriálny a antialergický, odolný voči tekutinám, možnosť dezinfekcie, prateľný do 95°C, spĺňa požiarnu triedu Crib5.

Možnosť objednania ľubovoľných neštandardných rozmerov.

Mattress "GARDIAN"

Mattress "GARDIAN": (size 200x90x14 , others to order)

Vysokoelastický komfortný matrac s objemovou hmotnosťou 40 kg/m3, odpor proti stlačeniu 3,6 kPa z druhej strany spojená s termoaktívmou penou Visco s objemovou hmotnosťou 50 (65)kg/m3 a hrúbkou 4cm, okraje sú posilnené hranolom z tvrdenej peny.

Všetky hmotnostné kategórie až do 140 kg, výborne spĺňa komfort a hygienu spania, odľahčuje tlakové body v mieste dotyku.

Zdravotný poťah 155 g/m2, paropriepustný, nevyvoláva potenie, elastický v priečnom aj v pozdĺžnom smere, antibakteriálny a antialergický, odolný voči tekutinám, možnosť dezinfekcie, prateľný do 95°C, spĺňa požiarnu triedu Crib5.

Možnosť objednania ľubovoľných neštandardných rozmerov.