Matrac "TESSERA"

Matrac "TESSERA": (rozmer 200x90x12)

Jadro matraca: vysokoelastická komfortná pena s objemovou hmotnosťou 45 kg/m3, odpor proti stlačeniu 4,2 kPa, narezaný priečne aj pozdĺžne, okraje sú posilnené hranolom z tvrdenej peny, čím sa zvyšuje komfort pre klienta, obsluhu pri polohovaní, sedení, vstávaní z lôžka.

Použitie: vysoko kvalitný matrac pre pacientov s hmotnosťou do 150 kg, výborne spĺňa antidekubitný efekt, Takto riešený matrac odľahčuje tlakové body v mieste dotyku, je vhodný pre dlhodobo ležiacich klientov s nízkym a stredným rizikom vzniku preležanín – dekubitov.

Poťah: zdravotný poťah 155 g/m2, paropriepustný, nevyvoláva potenie, elastický v priečnom aj v pozdĺžnom smere, antibakteriálny a antialergický, odolný voči tekutinám, možnosť dezinfekcie, prateľný do 95°C, spĺňa požiarnu triedu Crib5.

Dodávateľ si vyhradzuje právo zmeny v technických parametroch vzhľadom na výrobnú sortimentnú ponuku, pred objednaním vhodné konzultovať s dodávateľom poťah, typ a rozmer matraca. Možnosť objednania ľubovoľných neštandardných rozmerov.